• Serwis Akwarystyczny

    Projektowanie, montaż i serwis akwariów

Projektowanie

Projektowanie

Montaż

Montaż

Serwis

Serwis


czym się zajmujemy

Projektowanie

Akwaria słodkowodne i morskie nie mają przed nami żadnych tajemnic. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, współpracujemy tylko z największymi importerami i producentami sprzętu akwarystycznego. Wystawiamy faktury VAT oraz paragony. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne gatunki ryb i roślin, jak również wszystkie dostępne produkty pośrednie, np. nawozy CO2, itp.

Montaż

Zajmujemy się montażem akwariów od ponad 15 lat. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, ponieważ budowa każdego akwarium jest wielkim wyzwaniem i sztuką samą w sobie. Oferujemy Państwu również specjalistyczny transport żywych zwierząt. Wykonujemy również nietypowe zlecenia. Znamy akwaria od A do Z.

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, serwisujemy zbiorniki akwarystyczne zarówno w domach jak i firmach naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie i zachwyt naszych klientów.

Zainteresowany współpracą?

Kontakt & Dojazd

Sprawdź jak do nas dotrzeć

Otos

 Malinowski Przemysław

 Dobrzyca 32/3

    64-930 Szydłowo

 698 682 617

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.